Groepsindeling en mailadressen


Groep 8     meester Jan
Jan:            j.vandendikkenberg@antonius-kortenhoef.nl

Groep  8    juf Jeannette en juf Nydia
Jeannette:  j.kos@antonius-kortenhoef.n.
Nydia:        n.hettinga@antonius-kortenhoef.nl

Groep 7     juf Milène en meester Loek
Milène:       m.vanrijn@antonius-kortenhoef.nl
Loek:         l.dubbeldam@antonius-kortenhoef.nl

Groep 6    meester Thijs/Albert, meester Loek 

Thijs:         t.denuijl@antonius-kortenhoef.nl
Loek:         l.dubbeldam@antonius-kortenhoef.nl
Albert:       a.denbouwmeester@antonius-kortenhoef.nl


Groep 6    juf Annabel en meester Loek
Annabel:    a.kosanovic@antonius-kortenhoef.nl
Loek:         l.dubbeldam@antoniuskortenhoef.nl
   

Groep 5    juf Leonie en juf Mirjam
Leonie:      l.schaap@antonius-kortenhoef.nl 
Mirjam:     m.vandelden@antoniuskortenhoef.nl
   

Groep 4    juf Hanneke en juf Agnes
Hanneke:  h.​kuijer@antonius-kortenhoef.nl
Agnes:      a.gootjes@antonius-kortenhoef.nl

     
Groep 3-4 juf ​Anita en juf Mirjam
Anita          a.vandenbosch@antonius-kortenhoef.nl
Mirjam       m.kooijman@antoniuskortenhoef.nl


Groep 3    juf ​Leonie en juf Esther
Leonie       l.kranendonk@antonius-kortenhoef.nl
Esther       e.vlaar@antoniuskortenhoef.nl


 

 
                             
Groep 1-2  juf Mirjam en juf Songül
Songul:       s.demir@antonius-kortenhoef.nl
Mirjam:      m.kooijman@antonius-kortenhoef.nl

Groep 1-2
Annie en Els
Annie:        
a.groenen@antonius-kortenhoef.nl
Els:             e.vanderveeken@antonius-kortenhoef.nl

Groep 1-2
  Frida en Dominique
Dominique: 
d.busch@antonius-kortenhoef.nl 
Frida:   
       f.vanvelsen@antonius-kortenhoef.nl


Algemeen   
Directeur:  Carole van Zuilen
Carole:      c.vanzuilen
@antonius-kortenhoef.nl


Locatiecoordinator: Trudy Hogenbirk
t.hogenbirk@antonius-kortenhoef.nl

IB-er:  Nanda Bakker
Nanda:     
n.bakker@antonius-kortenhoef.nl

Administratie:Marianne Vos
Marianne:
m.vos@atscholen.nl

RT-er: Heleen resing
Heleen:    
h.resing@antonius-kortenhoef.nl

Native speaker: Sylvia Vink
Sylvia:     
s.vink@atscholen.nl

Concierge: Frans Cornelissen
Frans : 
   f.cornelissen@antonius-kortenhoef.nl

Onderwijsassistente: Yvonne Kempers 
Yvonne:
    y.kempers@antoniuskortenhoef.nl   

Co Leerlingz​org: Ellen Zemmelink
Ellen:   e.zemmelink@atscholen.nl

Muziekleerkracht: Irene Hommels 
Irene:     
i.h​ommels@atscholen.nl


Gymleerkracht: Anouska Hagdoorn 

Patty:
     a.hagedoorn@antonius-kortenhoef.nl

Overige mailadressen:

Medezeggenschapsraad:
mr@antonius-kortenhoef.nl
  
                     
Ouderraad​
or@antonius-kortenhoef.nl